صندوق اعتباری هنر میزبان ایرج طهماسب

1402/02/11
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-735013754168192

استاد ايرج طهماسب، کارگردان فيلم خاطره‌انگيز "کلاه قرمزي و پسر خاله" با حضور در صندوق اعتباري هنر با مدير عامل اين مجموعه ديدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، سید مجید پور احمدی روز دوشنبه در این دیدار که در محل ساختمان هنر انجام شد، با تشریح وظایف و اقدامات شاخص انجام گرفته، تاکید کرد: افتخار مجموعه صندوق  اعتباری هنر این است که خود را خادم و حامی خانواده محترم اصحاب فرهنگ و هنر می داند.
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه به برنامه ها و افق ترسیم و سیاستگذاری شده این مجموعه برای سال جاری اشاره کرد و افزود:  با رایزنی ها و پیگیری های بعمل آمده تلاش ما این بوده تا بتوانیم بیش از پیش رسالت و وظیفه ذاتی صندوق هنر را گسترش داده و آنچه بهترین است در اختیار آنها قرار دهیم.
وی اضافه کرد: سال گذشته علاوه بر ارائه خدمات و تسهیلات به اعضا، جمع کثیری از هنرمندان تحت پوشش بیمه های پایه و درمانی قرار گرفته و بخش زیادی از هزینه‌های درمانی این قشر فرهیخته پرداخت شد. 
پوراحمدی همچنین تاکید کرد: همواره تلاشمان این است تا با بهره مندی از ایده ها،نقطه نظرات و پیشنهادات هنرمندان عزیزکشورمان را با جان و دل پذیرا بوده تا بتوانیم با محقق کردن آنها به آنچه شایستۀ جامعۀ فرهنگی و هنری است دست یابیم.    
کارگردان مجموعه طنز " کلاه قرمزی و پسرخاله"  نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در صندوق اعتباری هنر، خدمات ارائه شده توسط این صندوق به هنرمندان را ستود و برای خدمتگزاران و حامیان فرهنگ و هنر کشور ارزوی سلامتی و توفیق روزافزون کرد.
ایرج طهماسب در ادامه این دیدار با بیان نقطه نظراتی ، پیشنهاداتی را نیز مطرح و ابراز امیدواری کرد روز به روز شاهد شکوفایی و ارتقای وضعیت خانواده فرهنگ و هنر در کشور باشیم.
ایرج طهماسب در یک نگاه
ایرج طهماسب متولد 1338 در تهران ، مجری تلویزیون ، بازیگر ، کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی است. طهماسب فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.
وی فعالیت هنری اش را با بازی در فیلم آن سوی مه به کارگردانی منوچهر عسگری نسب در سینما آغاز کرد. او بازیگری، کارگردانی و نویسندگی فیلم هایی چون کلاه قرمزی و پسرخاله ، یکی بود یکی نبود ، دختر شیرینی فروش ، کلاه قرمزی و سروناز ، زیر درخت هلو و کلاه قرمزی و بچه ننه را در کارنامه هنری اش دارد.
طهماسب همچنین در مجموعه های آرایشگاه زیبا ، النگ و دولنگ ، خانواده عجیب و کلاه قرمزی به نقش آفرینی پرداخته و در برنامه صندوق پُست و اولین حضور شخصیت عروسکیِ کلاه قرمزی در تلویزیون، به عنوان مجری حضور داشته است.
ایرج طهماسب در زمستان 1395 نخستین کتاب داستان خود را با نام سه قصه توسط نشر چشمه منتشر کرد.تعداد بازدید : 999

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی