آغاز ثبت نام بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر

1401/06/13
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-528193512351232

نام نويسي بيمه درمان تکميلي  اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه و فعالان قرآن  و عترت براي سال 1401 -1402 آغاز شد.

در راستای فراهم سازی سلامت جامعه‌ی فرهنگی و هنری کشور و تأمین آرامش آنان به هنگام بروز بیماری ها، صندوق اعتباری هنر خدمات بیمه تکمیلی اعضاء خود را از تاریخ 1401/۰۷/01 تا 1402/۰۶/31 ارائه می دهد.
باتوجه به انعقاد قرارداد بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر با شرکت بیمه دانا، هنرمندان، نویسندگان، روزنامه نگاران و فعالان قرآن و عترت عضو این صندوق می توانند از امروز یکشنبه 13 شهریور تا پایان روز چهارشنبه 23 شهریور با مراجعه به سایت صندوق اعتباری هنر به نشانی www.honarcredit.ir  اقدام به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی نمایند.
خدمات بیمه درمان تکمیلی در قالب ۳ طرح (امید، آرامش و رفاه) ارائه می شود تا اعضا بر اساس نیاز درمانی و توان مالی، اقدام به ثبت نام در یکی از طرح های بیمه تکمیلی نمایند. پوشش های اصلی در بیمه‌ی درمان گروهی برای تمامی طرح ها بدون سقف ارائه می شود.
با توجه به رسالت صندوق اعتباری هنر در حمایت از جامعه فرهنگ و هنر کشور، بیش از نیمی از حق بیمه سهم اعضا و افراد تحت تکفل از طرف صندوق در قالب یارانه پرداخت می شود.
براین اساس مبلغ پرداختی سهم اعضا به ازاء هر نفر برای طرح امید 210 هزارتومان، طرح آرامش 845 هزارتومان و طرح رفاه یک میلیون و 795 هزار تومان است. 
متقاضیان می توانند با انتخاب یکی از طرح ها، افراد تحت تکفل خود را نیز در همان طرح ثبت نام نمایند.
همچنین سرپرستان خانوار (بیمه شده اصلی) با پرداخت مبلغ 79 هزار و ۶۲۰ تومان از مزایای بیمه عمر و حوادث برخوردار می شوند که این مبلغ به حق بیمه سالانه بیمه شده اصلی اضافه می شود.
لازم به یادآوری است؛ ثبت نام بیمه تکمیلی دریک مرحله و از طریق سایت صندوق ارائه می‌شود و ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق اعتباری هنر و دارا بودن بیمه پایه است. 
جهت مشاهده و دانلود جداول تعهدات، شرح خدمات و سقف هزينه پرداختي اينجا کليک کنيد.


تعداد بازدید : 17417

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی