مديرعامل صندوق اعتباري هنر از راه اندازی واحد ارائه خدمات ویژه برای هنرمندان نام آور و پیشکسوت عضو صندوق خبر داد

1400/10/21
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-324750019321216

مديرعامل صندوق اعتباري هنر که در مراسم جشن تولد هنرمندان پيشکسوت متولد دي ماه حاضر شده بود، از راه اندازي واحد ارائه خدمات ويژه براي هنرمندان نام آور، پيشکسوت و چهره هاي ماندگار هنر و فرهنگ عضو صندوق خبر داد.

پوراحمدی حضور در جمع هنرمندان پیشکسوت را افتخار بزرگی دانست و گفت: در ابتدا لازم است سلام گرم وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی را خدمت همه شما تقدیم کنم. ایشان خیلی علاقه مند هستند در اولین فرصت با هنرمندان پیشکسوت دیدار کنند.
مشاور وزیر ارشاد بیان کرد: در مجموعه‌ای هستم که کارش خدمت به هنرمندان است و این افتخاری است که جامعه هدف کاری‌ام از برجستگان و بزرگان یک جامعه باشند. شما فرهنگ و هنر ایران را به نسل‌های بعدی منتقل می‌کنید و نام‌تان به نیکی در دل مردم است. شما افراد صاحب فن و نظر هستید و بزرگترین داشته شما، صاحب تجربه بودن شماست و انتقال این تجربیات به نسل بعد، عامل ثبات و تمدن‌سازی است.
وی افزود:  همه تلاش ما در صندوق اعتباری هنر این است که بتوانیم به تمامی فعالان عرصه فرهنگ و هنر در همه حوزه ها بیشترین خدمات را ارائه کنیم. محدودیت ها مانع نخواهند شد که ما تلاش نکنیم و  به دنبال راهکار نباشیم. صندوق در فصل جدید کاری‌اش، آینده‌ای روشن را پیش‌بینی می‌کند.
رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر عنوان کرد: طی دو سال گذشته، شیوع ویروس کرونا آسیب‌های جدی به معیشت اصحاب فرهنگ و هنر وارد کرد لذا وظیفه داریم این شرایط را بهبود دهیم. 
پوراحمدی در ادامه توضیح داد: ما در مجموعه صندوق اعتباری هنر علی‌رغم همه محدودیت‌ها با حمایت دولت و دکتر اسماعیلی، توانستیم عددی را جذب کنیم و در قالب تسهیلات بلاعوض و قرض الحسنه بدون بهره به اعضای تحت پوشش اعطا نماییم . با برنامه ریزی های انجام شده برای حمایت از پروژه‌های فرهنگی و هنری بدنبال جذب منابع خارج از دولت هستیم. سعی کردم در هر جایی که باشم، حرفی را که می‌زنم به عمل برسانم. امیدوارم با همراهی جامعه فرهنگ و هنر کشور اهداف ما، به عرصه عمل برسند.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در پایان گفت: در نظر داریم واحدی برای ارائه خدمات ویژه برای هنرمندان عزیز نام آور و پیشکسوت عضو صندوق  راه اندازی کنیم که بتوانیم به چهره های عزیز پیشکسوت به طور ویژه توجه کنیم. این امر در کنار اقدامات موسسه هنرمندان پیشکسوت انجام خواهد شود.
مراسم جشن تولد هنرمندان پيشکسوت متولد دی ماه روز سه شنبه ۲۱ دی ماه با حضور سید مجید پوراحمدی مدیر عامل صندوق اعتباری هنر، نیکنام حسینی پور مدیر عامل سابق موسسه هنرمندان پیشکسوت، غلامرضا منتظری، نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در باغ زیبا برگزار شد.

تعداد بازدید : 1019

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی