«سرو ایرانی» در گرامیداشت خاطره شهید سلیمانی

1400/10/05
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-310597353342208

 ويژه برنامه فرهنگي هنري سرو ايراني به مناسبت گراميداشت ياد و خاطره شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني و شهداي مقاومت از ?? دي ماه لغايت ?? دي ماه و به مدت پنج روز در فرهنگسراي نياوران برگزار مي‌شود.

ایرنا: این ویژه برنامه ادای احترامی است از سوی جامعه هنری کشور به مقام والای سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت که از دوشنبه سیزدهم تا هفدهم دی ماه و به مدت پنج روز با حضور هنرمندان صاحب نام در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.
مراسم افتتاحیه این ویژه برنامه با حضور مسئولان، اهالی فرهنگ و هنر و نیز جمعی از خانواده معظم شهدا در روز دوشنبه سیزدهم دی ماه و همزمان با سالروز شهادت شهید سلیمانی از ساعت ۱۴ با کاشت نمادین درخت سرو در محوطه فضای سبز فرهنگسرای نیاوران و افتتاح نمایشگاه آثار تجسمی آغاز خواهد شد.
در طول این پنج روز علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۰ الی ۱۸ از بخشهای متنوع نمایشگاه شامل آثار حجمی، نقاشی، خوشنویسی، عکاسی، پوستر و... با موضوع شهید سلیمانی و شهدای مقاومت دیدن نمایند. همچنین در این مدت تعدادی از هنرمندان صاحب نام نقاش و خوشنویس بصورت کارگاهی به خلق اثر پرداخته و با علاقه مندان تبادل نظر خواهند کرد.
مراسم اختتامیه این ویژه برنامه نیز با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و تقدیر از خانواده معظم شهدا در روز جمعه هفدهم دی ماه از ساعت ۱۸ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.
گفتنی است، این ویژه برنامه توسط فرهنگسرای نیاوران و با حمایت معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، انجمن هنرهای تجسمی روایت فتح، سازمان اقتصادی کوثر و شهرداری منطقه یک برگزار می‌شود.

تعداد بازدید : 376

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی