دیدار نمایندگان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با هنرمند پیشکسوت

1400/08/17
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-269058922061824

مديرعامل صندوق اعتباري هنر و رئيس سازمان سينمايي با رضا صفايي پور بازيگر پيشکسوت ديدار کردند. 

سید مجید پوراحمدی مشاور وزیر و مدیرعامل صندوق اعتباری به همراه  محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی عصر یکشنبه 16 آبان ماه با حضور در منزل رضا صفایی پور بازیگر ایرانی با وی دیدار کردند.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در این دیدار دوستانه ضمن گفتگو درباره فعالیت‌های این هنرمند گفت: هنرمندان پیشکسوت سرمایه ارزشمندی هستند که تجارب آنها نقش مهمی در آموزش جوانان فعال در این حوزه را دارد. 
پوراحمدی در ادامه گفت: صندوق در راستای اهداف حمایتی خود از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران همواره سعی برآن داشته است در حد توان خود از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور حمایت نماید. ما مصمم هستیم تا با هم اندیشی فعالان فرهنگی و هنری خصوصاً پیشکسوتان این عرصه نقشه راه را ترسیم و اجرایی کنیم.
رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر افزود: جایگاه پیشکسوتان بدلیل دانش و تجارب گرانبهایی که دارند بسیار رفیع است. وظیفه ماست که زمینه تکریم هرچه بیشتر آنها را فراهم کنیم و از تجارب  و توانمندی هنری آن ها بهره برداری نماییم. دیدار و سرکشی از هنرمندان پیشکسوت موضوعی است که همواره وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدیران زیرمجموعه این وزارتخانه توصیه دارند.
پوراحمدی با اشاره به برنامه های صندوق اعتباری هنر برای حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر در دوره جدید مدیریتی گفت: تلاش می کنیم علاوه بر حمایت های بیمه ای و خدماتی جاری صندوق، بستری مناسب برای توانمند سازی هنرمندان فراهم نماییم.
محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی در این دیدارضمن اشاره به فعالیت های این هنرمند گفت: ایران مهد فرهنگ و هنر است و هنرمندان این سرزمین نقش مهمی در اقتدار فرهنگی ما در جهان ایفا کردند. 
وی افزود: یکی از راه های حفظ این اقتدار، تربیت نسل جوان با همراهی پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر است.   
رضا صفایی پور نیز در این دیدار با ذکر خاطراتی از حضور خود در عرصه سینما و تلویزیون اظهار داشت: تلاش برای حل مشکلات هنرمندان پیشکسوت کار مهمی است. متاسفانه برخی از هنرمندان این حوزه مدت هاست که خانه نشین شده اند که رسیدگی به وضعیت آنها بسیار ضروری است.


تعداد بازدید : 1319

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی