نمایشگاه نقاشی «100 هنر، 100 هنرمند» افتتاح شد

1402/06/04
کارشناس روابط عمومی

https://honarcredit.ir/qui-835927047045760

نمايشگاه گروهي «100 هنر، 100 هنرمند» همراه با نمايش جديدترين آثار نقاشي در سبک‌هاي مختلف هنري در فرهنگسراي اشراق برگزار مي‌شود.

ایلنا: نمایشگاه گروهی «۱۰۰ هنر، ۱۰۰ هنرمند» به همت فرهنگسرای اشراق برگزار شده و پذیرای جدیدترین آثار هنری در رشته نقاشی است. 
در این نمایشگاه گروهی، جمعی از هنرمندان کشور گردهم آمده و ۱۰۰ اثر هنری جدید را در معرض دید عموم علاقه‌مندان قرار می‌دهند. این آثار با تکنیک‌های رنگ روغن، اکرلیک، آبرنگ، سیاه قلم و مداد رنگی و در سبک‌های هنری رئال، مدرن، کوبیسم، امپرسیونیسم و دکوراتیو خلق شده و در این نمایشگاه برای اولین بار رونمایی می‌شوند. نیلوفر یزدی و فرخناز ریحانی نیز نمایشگاه‌گردان این رویداد هستند. 
از جمله هنرمندانی که در این نمایشگاه حضور دارند می‌توان به یاسمن ابراهیمیان، زهره احمدی، یاسمن استادمحمدی، سوگند اسدیان، سحر اسکندری، عرفان اسلامی، الهه اصفهانی، سیده حسنیه امینی، الهام براری، سروین جعفریان، الینا جورقی، مهدی حاجی‌زاده، سیده فاطمه حسینی و… اشاره کرد. 
براساس این گزارش، نمایشگاه «۱۰۰ هنر، ۱۰۰ هنرمند» روز جمعه سوم شهریورماه در نگارخانه آفرینش نقش فرهنگسرای اشراق افتتاح شد و تا روز سه‌شنبه ۷ شهریورماه در همین مکان ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر به فلکه دوم تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره، فرهنگسرای اشراق مراجعه و از این نمایشگاه بازدید کنند.

تعداد بازدید : 733

یک قاب از صندوق

اخبار صندوق ‌

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی