پیگیری مشکلات اهالی فرهنگ و هنر استان مرکزی در سفر حمایتی صندوق اعتباری هنر

مدیران صندوق اعتباری هنر در قالب هیجدهمین سفر حمایتی، به منظور دیدار و بررسی مسائل و مشکلات اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان مرکزی به این استان سفر کردند.

مدیران صندوق اعتباری که بمنظور دیدار و بررسی مسایل و مشکلات فعالان فرهنگی و هنری استان مرکزی به این استان سفر کرده بودند صبح امروزدر جمع اهالی فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان شازند حاضر شدند.
منصور وحیدی فر، معاون اعضا صندوق اعتباری هنر سفرهای حمایتی را یکی از مهمترین برنامه های صندوق نام برد و گفت: برقراری ارتباط دوسویه با هنرمندان سراسر کشور سبب شد طی 2 سال گذشته خدمات به طور عادلانه تری میان جامعه فرهنگ و هنر کشور توزیع شود و نسبت عادلانه تری میان تهران و سایر استان ها برقرار شود.
معاون اعضا افزود: صندوق اعتباری هنر در پنج بخش: بیمه تأمین اجتماعی، بیمه درمان تکمیلی، طرح تکریم، کمک مستمری و تسهیلات خدمات خود را به فعالان فرهنگی و هنری کشور ارائه می دهد و در راستای رفع دغدغه های هنرمندان عضو تلاش می کند. 
زهرا حق شعار، مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر نیز در این نشست گفت: هدف ما شناسایی چهره های گمنام فرهنگی و هنری  است. طی این دیدارها از هنرمندان می خواهیم که روحیه مطالبه گر داشته باشند و صدای یکدیگر را به گوش نهادهای مسئول برسانند.
تیم صندوق اعتباری هنر در ادامه  با حضور در منازل تعدادی از هنرمندان نظیر مصطفی ابراهیم زاده (هنرهای نمایشی)، رحمتی(بازیگر پیشکسوت)، عباس سلطانی (هنرهای نمایشی)، عباس ابراهيمى (طراح فرش)، فرهاد رحمتى(استاد تئاتر)، شهرام سلطانی(نویسنده) و  از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفتند.


کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی
تصاویر مرتبط