اخبار

شیفته علیرضایی زاده آبدانان و ساکن دهلران است. نقاشی را به طور خودآموز فراگرفت. پس از ابتلا به بیماری میاستنی با انگیزه نقاشی را ادامه داد. با وجود بیماری و مشکلات پیش رو با علاقه شاگردان بسیاری را در دهلران آموزش می دهد و آرزوی برگزاری نمایشگاه آثار خود را در عرصه بین المللی دارد. 

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی

قاسم آهنین جان زاده اردبیل و بزرگ شده اهواز است. شاعری است کم گو که بیان و سبک ویژه خود را دارد. نام های بزرگی وی را تحسین کرده اند و علاقمندانی از سراسر ایران با شعر او زیسته اند. آهنین جان در زمینه بازیگری سینما و کارگردانی فیلم مستند فعالیت کرده است اما برای ادامه راه هنری خویش شاعری را برگزیده است.

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی

موسی کمالی چاهویی زاده 8 بهمن ماه 1347، از هنرمندان برجسته هرمزگانی است که علاوه بر جهله نوازی و جهله نگاری  تاکنون در زمینه ، فیلم سازی، سفال گری، ترانه سرایی و .. فعالیت کرده است. دو مستند با نام های بچه های شرجی و دختران شرجی از ساخته های اوست. از او به عنوان خالق نوای جهله یاد می شود.

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در سلسله سفرهای استانی خود، روز چهارشنبه 22 آذرماه با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان یزد دیدار و گفتگو کرد.

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی
Page 1 of 2