اخبار فرهنگی هنری


image

تجلیل وزارت فرهنگ از جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم و امنیت

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي با هدف گراميداشت ياد و خاطره تمامي شهداي گرانقدر ايران اسلامي و در آستانه فرارسيدن سال نو و روز گراميداشت شهدا از شماري از خانواده معظم شهداي مدافع حرم و امنيت کشور تجليل کرد.

1401/12/23 کارشناس روابط عمومی
image

استاد محمد جواد محبت، شاعر دو کاج درگذشت

محمدجواد محبت شاعر برجسته کرمانشاهي که کودکان ايراني او را با شعر «دو کاج» مي شناسند، صبح روز سه شنبه براثر عارضه قلبي در سن ?? سالگي درگذشت.

1401/12/23 کارشناس روابط عمومی
image

با قدردانی از گروه های نمایشی صورت گرفت؛ خداحافظی سه نمایش از مجموعه تئاتر شهر در روزهای پایانی اسفند

سه نمايش به صحنه رفته در تالارهاي قشقايي، سايه و کارگاه نمايش تئاتر شهر شامگاه روز دوشنبه بيست و دوم اسفند با قدرداني رئيس اين مجموعه از کارگردانان اين آثار نمايشي به اجراي خود پايان دادند.

1401/12/23 کارشناس روابط عمومی
image

شهرام عبدلی درگذشت

 شهرام عبدلي، بازيگر سينما و تلويزيون که از روز جمعه 29 بهمن به علت خونريزي مغزي در کماي عميق فرو رفته بود، امروز شنبه ? اسفند در بيمارستان قائم مشهد درگذشت.

1401/12/06 کارشناس روابط عمومی
image

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد ؛ عدالت فرهنگی در جشنواره‌های فجر محقق شد

 وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با اشاره به اينکه عدالت فرهنگي امسال در جشنواره‌هاي فجر محقق شد، گفت: مردمي بودن مهمترين ويژگي جشنواره‌ها بود، اين رويدادها پيش از اينکه متعلق به دولت يا هنرمندان باشد، متعلق به مردم است.

1401/12/06 کارشناس روابط عمومی
image

شبی برای تجلیل از خواننده نامدار سرودهای انقلابی در جشنواره موسیقی فجر

بخش سرود سي و هشتمين جشنواره موسيقي فجر با اجراي گروه‌هاي سرود «نسيم رحمت»، «وصال» و «بنات‌الحيدر» از استان تهران و اجراي شش قطعه مذهبي انقلابي در آخرين روز برگزاري جشنواره به کار خود پايان داد.

1401/12/03 کارشناس روابط عمومی
image

«تفریق» و «گنجشک» در بخش بازار جشنواره برلین

بازار فيلم اروپا (EFM) که همزمان با هفتاد و سومين جشنواره فيلم برلين برگزار مي‌شود ميزبان نمايش دو فيلم ايراني، چند محصول مشترک و چند کمپاني توزيع فيلم ايراني خواهد بود.

1401/11/25 کارشناس روابط عمومی
image

اعلام بخش‌های سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر

سي و هشتمين جشنواره موسيقي فجر در بخش‌هاي استان‌ها، پژوهش، غير رقابتي، جايزه باربد، جشنواره جشنواره‌ها، جايزه ترانه، جايزه موسيقي و رسانه بخش سرود و بخش بين‌الملل برگزار مي‌شود.

1401/11/25 کارشناس روابط عمومی
image

میزبانی هم‌زمان 14استان از جشنواره موسیقی فجر

سي و هشتمين جشنواره موسيقي فجر علاوه‌ بر ميزباني پايتخت، به طور همزمان در 14 استان ديگر کشور نيز برگزار خواهد شد و در مجموع 166 اجراي صحنه‌اي در پهنه ايران روي صحنه خواهد رفت.

1401/11/23 کارشناس روابط عمومی
image

وزیر فرهنگ در اختتامیه جشنواره بین‌المللی فیلم فجر مطرح کرد: جشنواره چهلم و یکم فجر ادای دین به ساحت هنری ایران زمین بود

محمدمهدي اسماعيلي با بيان اينکه جشنواره چهل‌ويکم فجر از ويژگي‌هاي منحصر به فردي برخوردار بود، گفت: اداي دين به ساحت هنري ايران زمين از مهمترين اين ويژگي ها به شمار مي‌رود و فيلمسازان عزيز در اين جشنواره از نقاط مختلف کشور افتخارآميز که همه جاي آن سرشار از عناصر فرهنگي و هنري است، حضور داشتند و اين مسئله از مصاديق عدالت فرهنگي است که وزارت فرهنگ در دوره جديد به دنبال آن است.

1401/11/23 کارشناس روابط عمومی
image

وزیر فرهنگ در بازدید از جشنواره بین‌المللی فیلم فجر مطرح کرد: جشنواره بین‌المللی فیلم فجر متعلق به همه هنرمندان باسلایق گوناگون است

محمدمهدي اسماعيلي در خصوص برپايي جشنواره فيلم فجر در استان ها گفت: اکران شهرستان‌ها از ديروز آغاز شده و شاهد موج استقبال مردم هستيم از سوي ديگر با سياست‌هايي که در زمينه توليد فيلم‌هاي امسال اتخاذ شده، فضاي وفاق و همبستگي ميان خانواده‌ها و سينماي ايران تقويت شده است.

1401/11/19 کارشناس روابط عمومی

یک قاب از صندوق

اخبار صندوق ‌

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی