اخبار صندوق


image

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر: استان لرستان گنجینه ای بزرگ از مفاخر فرهنگ و هنر است/ اعلام آمادگی برای برگزاری نکوداشت جوانان با استعداد حوزه فرهنگ و هنر

مشاور وزير فرهنگ و مدير عامل صندوق اعتباري با تأکيد براينکه استان لرستان گنجينه اي بزرگ از مفاخر فرهنگ و هنر است، از آمادگي صندوق اعتباري هنر براي برگزاري نکوداشت جوانان با استعداد حوزه فرهنگ و هنر  به کمک وهمراهي مسئولان استان لرستان خبرداد. 

1403/03/31 کارشناس روابط عمومی
image

ادامه ریل گذاری هفتمین سفر هفت بحر هنر به مقصد لرستان / تأکید صندوق هنر بر تکریم جایگاه و شأن هنرمندان

مراسم نکوداشت نامداران و پيشکسوتان فرهنگ و هنر لرستان ذيل سفر هفت بحر هنر ، پنج شنبه 31 خردادماه 1403 با حضور سيد مجيد پور احمدي مشاور وزير فرهنگ و مدير عامل صندوق اعتباري هنر و جمعي از هنرمندان نامدار و پيشکسوت استان لرستان در تالار شهيد آويني خرم‌آباد برگزار مي شود.

1403/03/30 کارشناس روابط عمومی
image

نویسنده و کارگردان تئاتر 2424: صندوق هنرنه تنهاحامی بلکه ناجی ما بود/صفر تا صد سالن نمایش فرهنگسرای نیاوران برای اجرا تئاتر احیا و مهیا شد

نويسنده و کارگردان تئاتر 2424 با اشاره به مشکلات عديده براي توليد اثر نمايشي و در نهايت رزرو سالن نمايش ، تصريح کرد: با حمايت ها و پشتيباني صندوق اعتباري هنر نه تنها به عنوان حامي بلکه به عنوان ناجي توانستيم تئاترحرفه اي و فاخر 2424 را که توليد کرده بوديم در سالن خليج فارس فرهنگسراي نياوران به روي صحنه ببريم.

1403/03/29 کارشناس روابط عمومی
image

حمایت از آثار هنرمندان در مناطق کم برخوردار / تفاهم برای رونق اقتصادی و توانمندسازی هنرمندان در مناطق خاص کشور

مشاور فرهنگي، اجتماعي وزير فرهنگ در امور مناطق محروم از امضاي تفاهم‌نامه قرارگاه عدالت فرهنگي (محروميت زدايي)، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي  با "شرکت توسعه تجارت هنر پروانه" از زير مجموعه هاي صندوق اعتباري هنر خبر داد و گفت: اين تفاهم‌نامه در راستاي حمايت  از آثار هنري، در مناطق محروم و کم برخوردار کشور منعقد شده است.

1403/03/22 کارشناس روابط عمومی
image

با حضور چهره‌های نمایش ایران در فرهنگسرای نیاوران؛ نمایش «2424» در اجرای اول به پری صابری تقدیم شد

مراسم افتتاحيه نمايش «2424» به نويسندگي و کارگرداني«زري اماد» و تهيه کنندگي «فرهاد قائميان» با حضور تعدادي از هنرمندان شناخته شده تئاتر، سينما و تلويزيون در سالن خليج فارس فرهنگسراي نياوران برگزار شد.

1403/03/22 کارشناس روابط عمومی
image

تاکنون 2 هزار و 300 عضو بیمه شده صندوق اعتباری هنر بازنشسته شدند

مديرعامل صندوق اعتباري هنر از بازنشستگي 2 هزار و 300  بيمه شده صندوق اعتباري هنر خبر داد و گفت: تاکنون  62 هزار نفر از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه از سوي صندوق به سازمان تأمين اجتماعي معرفي شده‌ اند.

1403/03/20 کارشناس روابط عمومی
image

مرکز ماه وابسته به صندوق هنر، نخستین دوره در حوزه تولیدات هنرهای نمایشی را برگزار می کند/10جلسه، بحث و تبادل نظر همراه با آموزش

نخستين دوره در حوزه تهيه کنندگي هنرهاي نمايشي با محوريت اقتصاد تئاتر؛ بايد ها و نبايدهاي آن براي فعالان تئاتر، توسط شرکت مسير اقتصاد هنر آتيه، (مرکز ماه) از زير مجموعه هاي صندوق اعتباري هنر، برنامه ريزي شده و برگزار مي شود.

1403/03/19 کارشناس روابط عمومی
image

به تهیه کنندگی فرهاد قائمیان؛ زری اماد نمایش «2424» را در فرهنگسرای نیاوران به صحنه می برد

نمايش «2424» به نويسندگي و کارگرداني زري اماد و تهيه کنندگي فرهاد قائميان از روز بيستم خرداد در سالن «خليج فارس» فرهنگسراي نياوران تهران اجراي خود را آغاز مي کند.

1403/03/19 کارشناس روابط عمومی
image

بازیگر سینمای عرب: انسانيت هيچ وقت رئيس جمهور جمهوری اسلامی ايران را فراموش نخواهد كرد

بازيگر لبناني با تسليت شهادت آيت الله سيد ابراهيم رئيسي و همراهان ايشان، گفت: انسانيت هيچ وقت رئيس جمهور ايران اسلامي همچنين وزير امور خارجه  ايران، آقاى عبداللهيان را فراموش نخواهد كرد.

1403/03/02 کارشناس روابط عمومی

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی