اخبار صندوق


image

عیادت مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از قاسم رفعتی

سيدمجيد پوراحمدي مديرعامل صندوق اعتباري هنر به همراه نيکنام حسيني پور، عصر دوشنبه 17 بهمن ماه، با حضور در بيمارستان خاتم الانبياء (ص)  از قاسم رفعتي ، پيشکسوت موسيقي عيادت کرد.

1401/11/18 کارشناس روابط عمومی
image

صندوق اعتباری هنر میزبان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

همزمان با چهارمين روز برگزاري چهل و يکمين جشنواره بين المللي فيلم فجر،غرفه مستقر در سالن سينمايي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، ميزبان محمد باقر ذوالقدر دبير دوره نهم مجمع تشخيص مصلحت نظام بود.

1401/11/17 کارشناس روابط عمومی
image

دیدار نمایندگان صندوق اعتباری هنر با پیشکسوت دوبله ایران

معاون اعضاء صندوق اعتباري هنر، همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي با حضور در منزل استاد سعيد مظفري، پيشکسوت دوبله و مديردوبلاژ سينما و تلويزيون کشور، ضمن ديدار و گفتگو، براي وي آرزوي سلامتي و طول عمر با عزت را از خداوند متعال مسئلت کرد.

1401/11/17 کارشناس روابط عمومی
image

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در دیدار با هنرمندان شهرضا: تلاش صندوق افزایش سطح رضایتمندی اصحاب فرهنگ و هنر و بهره مندی آنها از حقوق واقعی شان است

مديرعامل صندوق اعتباري هنر روز پنج شنبه 13 بهمن طي سفر به شهرستان شهرضا  با هنرمندان اين شهرستان ديدار و گفتگو کرد.

1401/11/16 کارشناس روابط عمومی
image

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر: تکریم وحفظ جایگاه هنرمندان وظیفه ذاتی صندوق اعتباری هنر است

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي، مدير عامل صندوق اعتباري هنر به ديدار و عيادت رضا رويگري هنرمند پيشکسوت سينما، تئاتر و تلويزيون و خواننده " ايران ايران ايران " رفت و ضمن ابلاغ سلام محمد مهدي اسماعيلي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، جوياي وضعيت جسمي و روحي وي شد.

1401/11/12 کارشناس روابط عمومی
image

صندوق اعتباری هنر همگام و حامی چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر

همزمان با آغاز چهل و يکمين جشنواره بين المللي فيلم فجر و طليعه دهه مبارک فجر انقلاب شکوهمند اسلامي، صندوق اعتباري هنر به عنوان حامي و پشتيبان اين رويداد بزرگ هنري، با هدف معرفي برنامه ها و دستاوردهاي خود در حمايت از اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه با استقرار در پرديس سينمايي ملت و سالن سينمايي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي افتخار ميزباني از خانواده فرهنگ و هنر و مسئولان کشور را دارد.

1401/11/12 کارشناس روابط عمومی
image

تأکید بر بسترسازی برای ایجاد فضای استفاده از کالاهای فرهنگی

مديرعامل صندوق اعتباري هنر با تأکيد بر بسترسازي براي ايجاد استفاده از کالاهاي فرهنگي و رايج شدن اقتصاد فرهنگ و هنر در ادبيات اقتصادي کشور، گفت: زنجيره صنايع فرهنگي دامنه گسترده اي از کالا و خدمات را در برمي گيرد که خوشبختانه با مجموعه اقدامات صورت گرفته وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي اقتصاد فرهنگ و هنر، ادبيات جديدي را در دولت مردمي جاري و اجرايي کرده است.

1401/11/10 کارشناس روابط عمومی
image

گسترش خدمات بیمه ای درتفاهم صندوق هنر با تامین اجتماعی/ ایجاد امنیت شغلی برای تداوم فعالیت هنرمندان با گسترش خدمات بیمه ای

مدير عامل صندوق اعتباري هنر در نشست با مديرعامل و مديران سازمان تأمين اجتماعي با تقدير از خدمات اين سازمان به جامعه فرهنگ،هنر و رسانه کشور، تاکيد کرد: مصمم هستيم با همکاري دو‌جانبه با سازمان تأمين اجتماعي همه تلاش خود را در جهت گسترش خدمات بيمه‌اي بکار بسته تا بتوانيم امنيت شغلي را براي تداوم فعاليت حرفه‌اي اهالي فرهنگ، هنر و رسانه فراهم آوريم.

1401/10/29 کارشناس روابط عمومی
image

بهره‌مندی بیش از 37 هزار بانوی هنرمند از خدمات صندوق اعتباری هنر

مديرعامل صندوق اعتباري هنر يکي از مهمترين مأموريت هاي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در دولت مردمي را برنامه ريزي و تلاش براي رفع دغدغه معيشتي و آرامش خاطر اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه عنوان کرد و گفت: بيش از 37 هزار نفر از بانوان رشته هاي مختلف حوزه تجسمي، سينمايي، نمايشي، موسيقي، نويسندگان، روزنامه نگاران و فعالان قرآني از خدمات و تسهيلات صندوق اعتباري هنر بهره مند هستند.

1401/10/26 کارشناس روابط عمومی
image

نشست مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اعضای هیئت مدیره خانه سینما

مديرعامل صندوق اعتباري هنر و اعضاي هيئت مديره خانه سينما در نشستي که روز چهارشنبه 23 آذر در صندوق اعتباري هنر برگزار شد به بررسي مطالبات اهالي سينما و برنامه هاي آتي صندوق اعتباري هنر و خانه سينما در ارائه خدمات پرداختند.

1401/09/23 کارشناس روابط عمومی
image

در نشست مشترک معاون صندوق اعتباری هنر و رئیس گروه هنر دفتر برنامه‌ریزی و تألیف کتب درسی مطرح شد: ضرورت بررسی ورود مباحث اقتصاد هنر به سرفصل‌های دروس آموزشی

در نشست محمدعلي کاروان، معاون سرمايه گذاري و اقتصاد هنر صندوق اعتباري هنر با بشري گلبخش رئيس گروه هنر دفتر برنامه‌ريزي و تأليف کتب درسي و کارشناسان آن دفتر ضرورت آموزش مباحث مربوط به اقتصاد هنر به نسل جوان مورد بحث و بررسي قرار گرفت. 


1401/09/14 کارشناس روابط عمومی

یک قاب از صندوق

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس

 شماره مرکز تماس: 42713000 (30 خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: 500028180

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

با ما در شبکه‌های اجتماعی