حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور در غرفه صندوق اعتباری هنر

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با حضور در غرفه صندوق اعتباری هنر که همزمان با جشنوراه فجر در ساختمان وزارت ارشاد اسلامی برپا شده است، از اقدامات این صندوق تقدیر کرد. 

اینروزها و همزمان با جشنواره فجر، غرفه صندوق اعتباری هنر در محل سازمان سینمایی وزارت ارشاد اسلامی هر روز میزبان اقشار مختلف مردم وسران حکومتی و دولت‌مردان است. 
شنبه شب که در حالی که فیلم زهرمار سید جواد رضویان در سانس‌های مختلف در حال اکران بود، سورنا ستاری،معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، در غرفه صندوق اعتباری هنر حضور یافت. او ضمن آشنایی با فعالیت‌های این صندوق و تقدیر از اقدامات انجام شده، آمادگی کامل خود را برای کمک به آن اعلام کرد. 
شب گذشته نیز همزمان با اکران فیلم قسم از محسن تنابنده که اتفاقات حول یک مرگ را روایت می‌کند، شهروندان تهرانی حین بازدید از غرفه صندوق اعتباری هنر از نزدیک با فعالیت‌های آن آشنا شدند و اعلام کردند که تمایل دارند در معرفی هنرمندان ناشناس کشور به این صندوق کمک کنند. 
گفتنی است؛ صندوق اعتباري هنر، همگام با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به عنوان حامي برگزاري سي و هفتمین جشنواره فيلم فجر از 10 تا 22 بهمن ماه پذيراي مدعوين ويژه اين وزارتخانه در سالن نمايش سازمان سينمايي با نمايش 11 فيلم است.

کارشناس روابط عمومی منبع: روابط عمومی
تصاویر مرتبط