جلسه هم اندیشی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با روسای خانه ها و مراکز فرهنگی هنری کشور

خلیل ارجمندی صبح روز گذشته  با مدیران و روسای خانه ها و انجمن های فرهنگی و هنری کشور در سالن جلسات صندوق اعتباری هنر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق اعتباری هنر؛ غلامرضا خلیل ارجمندی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر بمنظور 
هم اندیشی در خصوص نحوه ارائه خدمات این صندوق با مدیران و روسای خانه ها و صنوف فرهنگی و هنری کشور دیدار و گفتگو کرد.
ایشان با اشاره به تاکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص نحوه خدمات و چگونگی حمایت‌های بیمه‌ای و سایر خدمات قابل ارائه توسط صندوق به اهالی فرهنگ و هنر، به تشریح عملکرد صندوق در سه سال گذشته در جهت خدمات رسانی همه جانبه به خانواده بزرگ فرهنگ، هنر و رسانه کشور پرداخت.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر سخنان خود را در سه بخش مشتمل بر :
1-عملکرد صندوق در بخش حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو در حوزه های بیمه درمان تکمیلی، بیمه تأمین اجتماعی، پرداخت تسهیلات قرض الحسنه و طرح تکریم و کمک مستمری 2- ایجاد فدراسیون هنر در اتاق صنایع، معادن و کشاورزی ایران و 3- توسعه اقتصاد بخش فرهنگ و هنر کشور بیان نمودند.
در پایان موافقت شد کلیه خانه ها و اصناف فرهنگی و هنری، جهت راه اندازی فدراسیون هنر با برگزاری جلسات هفتگی مستمر با صندوق اعتباری هنر، اقدامات و فعالیت های آتی پیش رو را تا مرحله راه اندازی فدراسیون برنامه ریزی نمایند.
همچنین توافق شد حضور جدی خانه ها در تقویت شرکت توسعه اقتصاد هنر آتیه (تاها)  با هدف سرمایه گذاری گسترده در بخش فرهنگ و هنر کشور مورد بررسی قرار گیرد.
در بخش بیمه درمان تکمیلی نیز توافق شد با حضور نماینده کلیه خانه ها و انجمن ها از ابتدای دی ماه 95، جلسات منظم ماهانه جهت انتخاب شرکت بیمه گر مناسب با هدف ارائه خدمات مطلوب بیمه درمان تکمیلی به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در سال 96 در محل صندوق اعتباری هنر برگزار شود.


روابط عمومی منبع: روابط عمومی